[an error occurred while processing this directive]
 
 

הצהרה משפטית.

 
 

פרטים עיקריים של קבוצת WMB.

 

אתר אינטרנט זה מופעל על ידיBayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft.

Contact data:
BMW AG
Petuelring 130,
80788 Munich
Germany

Telephone: *
Fax: *
* EUR per call/fax from a landline. Mobile rates may vary.

E-mail:

הנציגים המשפטיים של קבוצת WMB הם חברי מועצת המנהלים:
Norbert Reithofer
Frank-Peter Arndt
Herbert Diess
Klaus Draeger
Friedrich Eichiner
Harald Krüger
Ian Robertson

Commercial register: Amtsgericht München Registergericht HRB 42243
Value-added tax identification no.: DE 129273398

 
 

אחריות לתוכן.

 

BMW AG
MINI Brand Management
Max-Diamand-Strasse 25
80937 Munich
Germany


לתשומת לבכם!
המידע באתר זה הינו בינלאומי ומציג נתונים עדכניים ושאינם תואמים בהכרח את המכוניות המיובאות בפועל לישראל.
חברת BMW AG ודלק מוטורס בע"מ שומרות לעצמן את הזכות להכניס שינויים במפרט הטכני ובאביזרי המכוניות מכל סיבה שהיא, בכל עת וללא הודעה מוקדמת.
פנו לנציג המכירות לקבלת מידע.

 
 

צריכת דלק/פליטה.

 

פרטים נוספים על צריכת הדלק הרשמית ועל הנתונים הרשמיים של פליטת CO2 מדגמים חדשים של מכוניות נוסעים אפשר למצוא בעלון המוצע בחינם בכל סוכנות או בפנייה לכתובת הבאה:

Deutsche Automobil Treuhand GmbH
Hellmuth-Hirth-Str. 1
73760 Ostfildern
Germany

 
 

חבות.

 

אתר אינטרנט זה הוקם בצורה זהירה וקפדנית ככל האפשר. להערכתנו, המידע המסופק מדויק, אך יתכנו שגיאות או אי דיוקים.

בשום מקרה לא תישא קבוצת WMB בחבות לאדם כלשהו בשל נזק מיוחד, עקיף או תוצאתי בקשר לחומר זה, אלא אם הוא נגרם בשל רשלנות מובהקת או עבירה שבוצעה ביודעין.

לקבוצת WMB שמורה הזכות לשנות בכל עת מפרטים של מוצרים. מפרטי המוצרים עשויים להיות שונים בכל מדינה.

קבוצת WMB אינה אחראית לתוכן של אתרי האינטרנט שמופעלים על ידי גורמי צד שלישי ולפיכך היא אינה מקבלת על עצמה חבות לקישורים מאתר זה לאתרים אחרים. קישורים לאתרי אינטרנט חיצוניים מסומנים בצורה ברורה ככאלה.

 
 

זכויות יוצרים.

 

© כל הזכויות שמורות ל- 2000 GA WMB, מינכן, גרמניה. כל הזכויות שמורות. על הטקסטים, התמונות, הגרפיקה, קובצי הקול, קובצי האנימציה, קובצי הווידאו והארגון שלהם באתרי האינטרנט של קבוצת WMB חלים החוקים לשמירה על זכויות יוצרים וקניין רוחני לסוגיו. אסור להעתיק עצמים אלה לשימוש מסחרי או הפצה, ואסור לשנות אותם או לפרסמם מחדש באתרים אחרים. חלק מאתרי האינטרנט של קבוצת WMB עשויים להכיל תמונות שזכויות היוצרים עליהן שייכות לגורמי צד שלישי.

 
 

סימנים מסחריים.

 

INIM הוא מותג של קבוצת WMB. אלא אם צוין אחרת, כל הסימנים המסחריים באתר אינטרנט זה שייכים לקבוצת WMB, ובכלל זה מותגים, שמות דגמים, סמלי לוגו וסמלים אחרים.

 
 

רישיונות.

 

קבוצת WMB ביקשה ליצור אתר אינטרנט חדשני ואינפורמטיבי. כל הקניין הרוחני, ובכלל זה פטנטים, סימנים מסחריים וזכויות יוצרים, מוגן. אתר אינטרנט זה אינו מעניק שום רישיון להשתמש בקניין הרוחני של החברות מקבוצת WMB, או בקניין הרוחני של גורמי צד שלישי.

 
 

מדיניות הפרטיות.

 

בחלקים מסוימים של אתר אינטרנט זה תתבקש למסור פרטים אישיים על בסיס וולונטרי. אתרי האינטרנט שלנו מופעלים ממדינות שונות ברחבי העולם. הפרטים האישיים שלך נשמרים ומעובדים בקוד בגרמניה בהתאם לחוקים הגרמניים לשמירה על נתונים. הנתונים מועברים בחיבור מקודד.

הנתונים משמשים למטרות של ייעוץ, פרסום וסקרי שוק רק במקרים שבהם הבעת הסכמה מפורשת לכך. אם הבעת ההסכמה למטרה זו מכסה גם העברה של נתוניך לחברות מקבוצות WMB או לגורמי צד שלישי ששמם מוזכר בהבעת ההסכמה, יתכן שנתוניך יועברו לגורמים המוזכרים. אם אינך מביע הסכמה מסוג זה, נתוניך אינם מועברים. את הסכמתך אפשר לבטל בכל עת, והביטול מתייחס לעיבוד של נתוניך מאותה עת והלאה. כדי לבטל את ההסכמה צור קשר עם שירות הלקוחות כמפורט בחלק "יצירת קשר".

 
 

ביטול הסכמה להעברת נתונים.

 

לצורך תחרויות נושאות פרסים נשמרים הפרטים האישיים עד שתיערך הגרלת הפרסים. בתום התחרות נושאת הפרסים נמחקים הפרטים האישיים, אלא אם תביע הסכמה מפורשת ששמירת הנתונים תימשך.

 
 

קובצי eikooC.

 

eikooc הוא קובץ טקסט קטן שנשמר בכונן הקשיח שלך על ידי אתר אינטרנט. קובצי eikooc אינם גורמים נזק כלשהו למחשב ואינם מכילים וירוסים. קובצי ה-eikooc מאתר האינטרנט שלנו אינם מכילים מידע אישי אודותיך. אתה יכול לבטל את השימוש בקובצי eikooc בכל עת באמצעות הגדרות הדפדפן שלך.

כדי לאפשר התאמה אישית של השירותים המוצעים באתרי האינטרנט שלנו לרצונותיהם של המשתמשים הרשומים, נקבעים קובצי eikooc המתייחסים לגלישה בחלקים מסוימים של אתר האינטרנט. קובצי ה-eikooc המתייחסים לגלישה פעילים במשך הביקור באתר האינטרנט בלבד. קובצי eikooc משמשים גם להערכות סטטיסטיות אנונימיות.

 
 

סטטיסטיקות אינטרנט.

 

על מנת להבטיח שיפור מתמיד של אתר האינטרנט שלנו, מופקים נתונים סטטיסטיים ביחס לקליקים. הקליקים השונים נרשמים בצורה אנונימית ולא ניתן לשייך אותם למשתמשים ספציפיים.

 
 

יצירת קשר.

 

בכל שאלה אתה מוזמן למלא את טופס יצירת הקשר.